Wyślij wiadomość
Aktualności
Do domu > Aktualności > Company news about LiuGong podkreślił 8 maszyn elektrycznych
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-2887746871-9-18
Skontaktuj się teraz

LiuGong podkreślił 8 maszyn elektrycznych

2023-12-18

Latest company news about LiuGong podkreślił 8 maszyn elektrycznych

16 września w Nanning w Guangxi rozpoczęło się dwudzieste CHINA-ASEAN EXPO (zwane dalej CAEXPO), trwające cztery dni.LiuGong po raz pierwszy zaprezentuje najnowsze kompleksowe inteligentne i zielone rozwiązania na stoisku S021 podczas CAEXPOWystawione produkty są największe w historii, w tym 11 maszyn w 9 kategoriach.

 

Produkty elektryczne firmy LiuGong stanowią ponad 70% eksponatów, w tym ładowarkę kołową 856HE MAX, koparkę 922FE, szerokokadłubową ciężarówkę górniczą DW90AE, a także ładowarkę skierowaną, platformę pracy powietrzną,wózek widłowyDodatkowo na wystawie znajduje się 1 zbiornik trzciny cukrowej i 1 traktor, najlepiej sprzedające się w krajach ASEAN, takich jak Tajlandia, Indonezja i Filipiny, a także 1 kran.

 

Jako jeden z konkurencyjnych produktów LiuGong, ładowarka kołowa, w tym ładowarka elektryczna, utrzymuje najwyższy udział w rynku na całym świecie.Elektryczne ładowarki kołowe LiuGong zostały sprzedane w regionach Azji i Pacyfiku, Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej i innych, zdobywając jednomyślne pochwały od klientów na całym świecie.

 

LiuGong nieustannie nalega na zielony i zrównoważony rozwój, przyspieszając innowacje i zastosowanie w nowych obszarach technologicznych, takich jak elektryfikacja, inteligencja, duże dane, chmura komputerowa,i InternetuZ powodzeniem promowała produkty elektryczne zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.ustanawiające się jako jedyne przedsiębiorstwo zdolne do dostarczania pełnej gamy rozwiązań w zakresie urządzeń elektrycznych dla sektora maszyn budowlanych i górniczych.

 

Podczas CAEXPO, Lin Long, prezes LiuGong Indonesia,podzielił się rozwojem międzynarodowego biznesu LiuGong na chińsko-indonezyjskim Forum Innowacyjnego Rozwoju TVET w zakresie integracji przemysłu i edukacjiLiuGong Vietnam odbędzie się 17 września i oficjalnie otworzy 4 października w Hanoi.

 

W ciągu ostatnich dwóch dekad globalizacji,LiuGong odegrał znaczącą rolę w wspieraniu wysiłków rozwojowych i budowlanych krajów ASEAN i aktywnie uczestniczył w inicjatywie "Pieśń i Droga".LiuGong wykazał swoją wiedzę w zakresie dużych projektów i konstrukcji inżynieryjnych, w tym kolei Chiny-Laos, kolei dużych prędkości Jakarta-Bandung, kolei Chiny-Tailandia,Malezja Wschodnie Wybrzeże Połączenie kolejowe, i zakładu hutniczego w Malezji itp.

 

Na głównych rynkach w regionie ASEAN LiuGong stworzył profesjonalne lokalne zespoły.LiuGong otworzył siedzibę w regionie Azji i Pacyfiku., 3 spółki zależne, prawie 20 dealerów, ponad 120 oddziałów serwisowych, 3 ośrodki szkoleniowe i 5 ośrodków obsługi telefonicznej w regionie RCEP.

 

Poprzez platformę CAEXPO LiuGong będzie szeroko komunikował się z potencjalnymi partnerami z Azji Południowo-Wschodniej w zakresie aspektów biznesowych, takich jak kanały i finansowanie.To jeszcze bardziej zwiększy ogólne zdolności LiuGong w Azji Południowo-Wschodniej.W przyszłości,LiuGong planuje zwiększyć swoje zdolności rozwoju klientów i zarządzania ryzykiem, aby wykorzystać możliwości i stworzyć większą współpracę w regionie RCEP i krajach "Pasa i Szlaku".

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Części zamienne Liugong Dostawca. Prawa autorskie © 2024 hyspt.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.